Sauna Yapımı

Sauna Yapımı

 

Sauna temizlenmek için değil, rahatlamak ve dinlenmek için kullanılır. Geleneksel saunalar, belirli ahşap türleri kullanılarak hazırlanır ve basamak şeklinde oturma yerleri vardır. Ahşap kullanılmasının amacı, yükselen ısıyla birlikte konfordan ödün verilmemesidir.  Kuzey ülkelerinde saunada geçirilen süreden hemen sonra soğuk su duşu alınır, ya da oldukça soğuk ve buzlu olan bir su birikintisine girilir.

Profesyonel ekibimiz ile Sauna odalarını yapmakta ve son teknolojik ve kaliteli ürün malzeme çeşitliliği ile müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Deniz Havuz Olarak pek çok başarılı referanslarımız ile hizmetlerimizi her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. Saunanın insan sağlığına birçok faydası bulunuyor. Yüksek ısı sayesinde kasların gevşemesi ve dinlenmesi, spor faaliyetlerinden sonra yoğun şekilde tercih edilmesini sağlıyor. Saunanın sağlığa en önemli faydalarından biri, kan akışını düzenlemesidir.

 Bu sayede önce hızlandırılan kalp ritmi aniden yavaşlatılarak şok etkisi sağlanır. Yaratılan bu şok etkisi, cildi daha genç tutar ve hücrelerin aktif şekilde çalışmasına yardımcı olur. Sauna odasına sahip olmak için firmamızdan teknik destek ve fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

×