Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Eden Havuz'a Hoşgeldiniz

Yüzme havuzu ve sauna ile buhar odası sektöründe 1997 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız, uzman kadrosu ile yüzlerce havuzu kaliteden ödün vermeden sağlıklı bir biçimde kullanıcılarına sunmuş ve aynı kalitede faaliyet göstermektedir.

Firmamız her türlü yüzme havuzu, masaj havuzu, şok havuzu, süs havuzu, fıskiye ve su oyunları, sauna ve buhar odaları, havuz sistemleri, havuz bakımı, havuz yapımı, havuz izolasyonu, havuz imalatı, proje, inşaat, filtrasyon ve elektromekanik tesisat olarak, komple ya da ayrı ayrı çalışma kapsamına alan firmamız, günümüzün son teknolojisini uygulamakta, güvenli ve sorunsuz projelerin yapımına devam etmektedir.

Söz verdiğimiz ve hedef edindiğimiz değişimin odağına çalışanlarımızı, onların sağlık ve güvenliğini yerleştiriyor, bütün paydaşlarımız ile güç birliği içerisinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını taahhüt ettiğimiz şekilde yaşam bulduruyoruz.

Faaliyetlerimizi uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı ile yürütüyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi işlere imza atarak evrensel rekabet ilkeleri içinde kalıcı olmayı ve adım adım büyümeyi öncelikli buluyoruz.

25

Yılı Aşkın Sektör Tecrübesi

NEDEN BİZ ?

Benzersiz Hizmetler & %100 Müşteri Memnuniyeti

Misyonumuz

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı havuz hizmetleri şirketi olmak, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ve üstlendiğimiz projelerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetlerimiz ile müşteri odaklılığını daima ön planda tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Vizyonumuz

Havuz hizmetlerimizde ürün kalitesini her zaman göz önünde tutarak ve müşteri memnuyetini amaçlayarak, garantili hizmetler ve uygun fiyatlandırma sunarak alanımızda hizmet sağlamak. Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak hizmet verdiğimiz her yerde üstün hizmetin farkını ortaya koymaktır.

EDEN HAVUZ

Neleri Başardık?

25 +

Yıl Tecrübe

12 +

Bölgeye Hizmet

823 +

Havuz

760 +

Mutlu Müşteri

×